آرایشی بهداشتی

بهداشت و زیبائی_مراقبت پوست و مو

لوسيون مرطوب کننده دست و بدن سي گل

توصيف كلي :
پوست انسان به دليل تماس دائمي با محيط بيروني همواره در معرض آسيب است.اين آسيب ابتدا به صورت كاهش رطوبت و افزايش خشكي پوست بوده و موجب آسيب پذيري پوست مي شود.
لوسيون مرطوب کننده دست و بدن سي گل محصولي منحصر به فرد از لابراتوار دكتراخوي است كه به سرعت اثر مي كند و هماهنگي بين پوست شما و محيط را بوجود مي آورد.
بسته بندي :
ظرف پمپ دار پلاستيکي 200 ميلي ليتر.
فوائد اصلي :
لوسيون مرطوب کننده دست و بدن سي گل لطا فت و شادابي پوست شما را فراهم آورده و به عنوان لوسيون ترميم كننده گياهي(روغن نارگيل ،روغن بادام، روغن شي باتر ، پروتئين سويا و پروتئين ابريشم و عصاره پنبه) جهت رطوبت رساني ، جلوگيري و يا تسكين التهابات احتمالي و خشکي پوست استفاده مي شود.
مواد موثره :
روغن شي باتر،عصاره پنبه،روغن نارگيل،روغن بادام، سديم لاكتات و گليسيرين،پروتئين سويا،پروتئين ابريشم و دكسپنتنول
خصوصيات :
لوسيونمرطوب کننده دست و بدن سي گل توسط عصاره ها،روغنها و پروتئين هاي گياهي مختلف و مواد مرطوب كننده غني شده است تا علاوه بر تامين رطوبت از دست رفته با باز سازي لايه هيدروليپيديك پوست، موجب ترميم پوستهاي ترك خورده و خشك شود.
نحوه استفاده :
در طي روز پس از استحمام يا بنا بر نياز پوست به دفعات بروي پوست تميز استفاده گردد.روي نقاطي كه آثار خشكي مزمن ديده مي شود(زانو،آرنج و كف پا) لوسيون را مي توان به دفعات بيشتري استفاده نمود.
موارد استفاده:
لوسيون مرطوب کننده دست و بدن سي گل پس از حمام براي نرم و مرطوب کردن پوست کل بدن بسيار مفيد است .لوسيون مرطوب کننده دست و بدن سي گل به عنوان لوسيون ترميم كننده گياهي پس ازاپيلاسيون ،دپيلاسيون و اصلاح آقايان و همچنين پس از قرار گرفتن در معرض آفتاب جهت جلوگيري و يا تسكين التهابات احتمالي پوست استفاده مي شود.مي توان از اين لوسيون به عنوان ترميم و مرطوب کننده پوست دست پس از شستشوي ظروف با مايع ظرفشويي استفاده نمود
توجه :
- لطفا˝ قبل از استفاده ،لوسيون را روي بخش كوچكي از بدن خود ماساژ داده تا جذب شود .پس از 24 ساعت،در صورت عدم بروز حساسيت ،لوسيون را مطابق نحوه ذكر شده،استفاده نمائيد.

-در دماي اتاق و دور از دسترس كودكان نگهداري شود.

-از تماس كرم با چشم ، پلك و غشاي مخاطي پر هيز شود.

-در صورت وجود هر گونه التهاب يا حساسيت ،مصرف كرم را متوقف كنيد و با پزشك خود مشورت نمائيد. از مصرف كرم بر روي پوستهاي حساس يا آسيب ديده (زخم يا بريدگي ) خودداري نمائيد .
 

پرسش و پاسخ

1-مزاياي استفاده از لوسيون مرطوب کننده دست و بدن سي گل چيست ؟
لوسيون مرطوب کننده دست و بدن سي گل محصولي منحصر به فرد از لابراتوار دكتراخوي است كه به سرعت به پوست شادابي و لطافت بخشيده ، پوست را مقاوم ساخته و هماهنگي لازم را بين پوست و محيط شما بوجود مي آورد.

2-مزيت وجود پروتئين سويا در لوسيون مرطوب کننده دست و بدن سي گل چيست ؟
پروتئين سويا از پوست در برابر آلاينده ها محافظت مي نمايد ،اكسيژن رساني به پوست را تسهيل مي كند و در نتيجه باعث افزايش نو سازي، تغذيه و تامين رطوبت لايه سطحي سلولهاي پوست مي شود. همچنين استحكام پوست راافزايش داده و ظهور چروكها را به تاخيرمي ا ندازد

3- لوسيون مرطوب کننده دست و بدن سي گل را چند بار در روز مي توان مصرف نمود؟
بنا بر نياز پوست به دفعات مي توان بروي پوست تميز استفاده کرد.

4-نقش پروتئين ابريشم در لوسيون مرطوب کننده دست و بدن سي گل چيست ؟
پروتئين ابريشم رطوبت پوست را براي مدت طولاني تامين مي كند و قدرت دفاعي پوست را در برابر اثرات زيان بخش محيطي تقويت مي كندو لايه اي ابريشمي بر پوست بجا مي گذارد.

5-چه روغنهايي در لوسيون مرطوب کننده دست و بدن سي گل مورد استفاده قرار گرفته و نقش هر يك چيست ؟
روغن نارگيل: به علت خواص مرطوب كنندگي وتسكين دهندگي پوست دراين فرمولاسيون به كار رفته است.
 روغن شي باتر:روغن گياهي ميباشد كه به علت اثرات ترميم كنندگي ،ضد التهابي و نرم كنندگي آن شناخته شده است.
 روغن بادام: با جلوگيري ازهدر رفتن رطوبت پوست، لطافت و شادابي پوست را تا ساعتها پس از مصرف حفظ مي كند.

6- لوسيون مرطوب کننده دست و بدن سي گل چه مصارف ديگري دارد؟
لوسيون مرطوب کننده دست و بدن سي گل پس از حمام براي نرم و مرطوب کردن پوست کل بدن بسيار مفيد است .لوسيون دست و بدن سي گل به عنوان لوسيون ترميم كننده گياهي پس ازاپيلاسيون ،دپيلاسيون و اصلاح آقايان و همچنين پس از قرار گرفتن در معرض آفتاب جهت جلوگيري و يا تسكين التهابات احتمالي پوست استفاده مي شود.مي توان از اين لوسيون به عنوان ترميم و مرطوب کننده پوست دست پس از شستشوي ظروف با مايع ظرفشويي استفاده نمود .

7-آيا مي توان از لوسيون مرطوب کننده دست و بدن سي گل براي پوست صورت هم استفاده کرد؟
لوسيون مرطوب کننده دست و بدن سي گل طوري فرموله شده است که براي پوست صورت هم قابل استفاده مي با شد.فقط قبل از استفاده تست حساسيت را انجام دهيد.

آرایشی بهداشتی مارینا

فروش محصولات تخصصی پوست و مو

گنبد کاووس-خ امام شمالی-ابتدای خ سرابی-زیر مجتمع پزشکی نور -تلفن ۲۲۹۳۹۵۴

پاسخگوی مشتریان:۰۹۱۱۱۷۶۳۱۵۱ شیرمحمدلی

+ نوشته شده در  سه شنبه هجدهم فروردین ۱۳۸۸ساعت 16:29  توسط یوسف شیر  |