آرایشی بهداشتی

بهداشت و زیبائی_مراقبت پوست و مو

کرم ویتامین C سی گل

توصيف كلي :
اين كرم جوان كننده پوست حاوي مواد مؤثری مي باشد كه از لحاظ علمي ثابت شده كه مي توانند در كاهش خطوط ريز و چروكهاي ناشي از پيري پوست موثر باشند و كيفيت كلي پوست را بهبود بخشند.
بسته بندي :
تيوپ پلاستيكي چند لايه حاوي30 ميلي ليتر
فوائد اصلي :
افزایش الاستیسیته پوست . افزایش رطوبت . سفت کردن بافت پوست . روشن کنندگی .محافظت از DNA .پیشگیری از پیری زودرس. مرطوب کنندگی . کاهش چروکهای سطحی پوست. مبارزه با رادیکالهای آزاد محافظت در برابر استرس و اشعه آفتاب .لایه برداری سطحی .
مواد موثره :
لیپوزوم ويتامين C . لیپوزوم رتينول . لیپوزوم چای سبز .لیپوزوم هيالورونيك اسيد
نوع پوست :
لابراتوار اخوی مصرف کرم ویتامین C سی گل را برای انواع پوست (خانمها و آقایان ) توصیه می کند .
خصوصيات :
لیپوزوم ویتامین C موجود در این فراورده حاوی منیزیم اسکوربیل فسفات می باشد که به نحو موثری به داخل پوست منتقل می شود ودر آنجا رادیکالهای آزاد را از بین می برد و ساخت کلاژن را تحریک می کند. لیپوزوم ویتامین C دارای خواص فوق العاده ای می باشد که از آن جمله می توان به افزایش الاستیسیته پوست ،افزایش رطوبت ،کاهش چروکهای سطحی ، سفت کردن بافت پوست ، لایه برداری سطحی و روشن کنندگی پوست اشاره نمود.
رتینول فعال ترین فرم ویتامین A می باشد، که سبب کاهش عمق چروکهای سطح پوست و بهبود الاستیسیته آن می شود.تماس با اشعه آفتاب سبب آسیب فیبرهای کلاژن و الاستین می شود که این امر خود سبب پیری زودرس پوست می شود. رتینول به نحو موثری پوست را در مقابل آسیب ناشی از اشعه آفتاب حفظ می کند. به منظور به حداکثر رساندن خواص رتینول ،در این فراورده از فرم لیپوزوم رتینول استفاده شده تا نفوذ آن به لایه های زیرین به بیشترین مقدار ممکن برسد.
لایه سطحی پوست توسط لایه هایی از فیبر های پوستی که عمدتا کلاژن و الاستین هستند و به عنوان بافت محافظ شناخته می شوند پشتیبانی می شوند.فضای بین این بافت اسفنجی توسط آب ،پروتئین و هیالورونیک اسید پرشده است .
هیالورونیک اسید استفاده شده در این فراورده که به روش بیو تکنولوژی تهیه شده دارای تمایل زیادی در اتصال به ملکولهای آب دارد. لذا سبب تشکیل یک لایه ویسکوالاستیک در سطح پوست می شود که تبخیر آب از سطح پوست را کاهش می دهد و باعث پایداری رطوبت در سطح پوست می شود. به این ترتیب این ماده سبب بهبود الاستیسیته و نرمی پوست می شود. این ماده در جوانی به فراوانی در پوست یافت می شود لیکن با افزایش سن،تاثیراشعه آفتاب و یا آلودگی هوا از بین می رود. هیالورونیک اسید موجود در این فراورده به علت اثر طولانی مدت و مرطوب کنندگی شدید به کار رفته است.
عصاره چای سبز استفاده شده در این کرم دارای اثرات ضد التهابی و ضد اکسیداسیون است. این ماده همچنین دارای خواص منحصر به فرد ی مانند محافظت از DNA ، پیشگیری از پیری زودرس ، مرطوب کنندگی ، کاهش چروکهای سطحی پوست، سفت کنندگی پوست ، مبارزه با رادیکالهای آزاد و محافظت در برابر استرس و اشعه آفتاب میباشد .
نحوه استفاده :
صبح یا شب مقدار کافی از کرم را بر روی پوست تمیز صورت و گردن با حرکات رو به بالا ماساژ دهید تا جذب شود. در صورت مصرف کرم به هنگام صبح ، پس از جذب کامل کرم ویتامین C استفاده از کرم ضد آفتاب سی گل توصیه می شود.
توجه :
لطفا˝ قبل از استفاده ،کرم را روي بخش كوچكي از بازوی خود ماساژ داده تا جذب شود .پس از 24 ساعت،در صورت عدم بروز حساسيت ، کرم را مطابق نحوه ذكر شده،استفاده نمائيد.

- در جای تاریک و خنک نگهداری نمایید.

- دور از دسترس كودكان نگهداري شود.

- از تماس كرم با چشم ، پلك و غشاي مخاطي پر هيز شود.

- در صورت بروز هر گونه التهاب يا حساسيت ،مصرف كرم را متوقف كنيد و با پزشك خود مشورت نمائيد.

- از مصرف كرم بر روي پوستهاي حساس يا آسيب ديده (زخم يا بريدگي ) خودداري نمائيد.

1- مزایای استفاده از کرم ویتامین C سی گل چیست؟
این کرم جوان کننده پوست است که باعث افزایش الاستیستیه پوست، افزایش رطوبت، سفت کردن بافت پوست، روشن کنندگی، محافظت از DNA، پیشگیری از پیری زودرس، مرطوب کنندگی،کاهش چروکهای سطحی پوست، مبارزه با رادیکالهای آزاد، محافظت دربرابر استرس و اشعه آفتاب و لایه برداری سطحی پوست می شود.

2- لیپوزوم چیست؟
لیپوزوم میکرو کپسولهایی هستند که از یک یا چند لایه چربی تشکیل شده اند. این چربی ها حاوی مقدار زیادی اسیدهای چرب مهم هستند و بنابراین از اجزاء فعال محافظ پوست به شمار می آیند. خواص ویژه لیپوزومها سبب نفوذ ویتامین های A و C و عصاره چای سبز و هیالورونیک اسید به داخل پوست و افزایشاثر بخشی کرم میگردد.

3- در کرم ویتامین C از چه نوع لیپوزومهای استفاده شده است؟
در فرمولاسیون کرم جوان کننده وتامین C از لیپوزوم ویتامین C لیپوزوم رتینول، لیپوزوم چای سبز و لیپوزوم هیالورونیک اسید استفاده شده است.

4- نقش ویتامین C در فرمولاسیون کرم ویتامین C چیست؟
ویتامین C موجود در کرم ویتامین C باعث پایداری رطوبت در سطح پوست و همچنین افزایش الاستیستیه پوست، کاهش چروکهای سطحی، سفت کردن بافت پوست، لایه برداری سطحی و روشن کنندگی می شود.

5-در کرم ویتامین C سی گل نقش لیپوزوم رتینول چیست؟
رتینول (ویتامین A) موثرترین لایه بردار سطحی است که برای نوسازی سلولهای پوست استفاده می شود. با افزایش سن، فرآیند نوسازی سلولها کند می شود و منجر به کدر شدن پوست می شود. رتینول با فعال سازی نوسازی سلولها سبب افزایش الاستیستیه پوست و قوام اپیدرم می شد. رتینول به نحوه مؤثری پوست را در مقابل آسیب ناشی از اشعه آفتاب حفظ می کند.

6- در کرم ویتامین C سی گل لیپوزوم چای سبز چه نقشی دارد؟
چای سبز خاصیت ضد التهابی و ضد اکسیداسیون فوق العاده ای داد. این ماده همچنین دارای خواص دیگری مانند محافظت از DNA، پیشگیری از پیری زودرس، مرطوب کنندگی، کاهش چروکهای سطحی پوست، سفت کنندگی پوست مبارزه با رادیکالهای آزاد میباشد.

7- تفاوت کرم ویتامین C سی گل با سایر کرمهای مشابه موجود در بازار چیست؟
کرم ویتامین C سی گل دارای 3 ویژگی منحصر به فرد زیر میبباشد که سایر کرمها فاقد این خصوصیات هستند.


الف- پایداری، پایدارترین فرم ویتامین C استفاده شده در قالب لیپوزوم
ب- نفوذپذیری: به علت وجود لیپوزومها کلیه مواد فعال موجود، در فرمولاسیون این کرم به داخل پوست نفوذ میکنند.
پ- خاصیت جوان کنندگی سینرژیکی که مواد اولیه این کرم در کنار هم دارند.
موادی مثل ویتامین C به شدت ناپایدار است و تقریبا قابل نفوذ به داخل پوست نمی باشد این مواد با قرار گرفتن در کپسولهای میکرونیزه کوچکی ( لیپوزوم ها ) محافظت شده و قابلیت پایداری بالایی را دارامیباشند.
لیپوزوم ها به واسطه قابلیت نفوذپذیری بالائی که دارند وارد لایه های پوست شده و در زیر پوست باز شده و در نتیجه مواد موثره را به بهترین شکل به هدف نهایی می رسانند. اکثر کرمهای ویتامین C موجود در بازار دارای ویتامین C ناپایدار و یا ویتامین C غیر قابل نفوذ به پوست میباشند و در نتیجه استفاده از آنها بی اثر است.
8- کرم ویتامین C سی گل مناسب برای چه نوع پوست و چه سنی میباشد؟
در پوستهای جوان، سنتز کلاژن و الاستین کافی بوده و هیالورونیک اسید به فراوانی در بافت آن وجود دارد. با افزایش سن رفته رفته وجود این مواد در پوست کاسته شده و در نتیجه پوست افتاده و کدر می شود. به این دلیل ما استفاده از این کرم را برای افراد بالای 30 سال توصیه میکنیم. این کرم برای انواع پوست مناسب میباشد.

9- نحوه استفاده این کرم چگونه است؟
برای افراد بین 50-30 سال روزی یکبار روی پوست تمیز استفاده می شود.
برای افراد بالای 50 سال روزی دوبار روی پوست تمیز استفاده شود.

10- آیا قبل از استفاده از این کرم بايد پوست صورت را شست؟
حدود 10 دقيقه قبل ار استفاده از اين كرم پوست خود را با اسکراب سی گل شستشو دهید تا منافذ پوست پاکسازی شده و کرم تاثیر بهتری داشته باشد.

11- آیا می توان از کرم ویتامین C زیر آرایش استفاده نمود؟
بله، استفاده از کرم ویتامین C سبب ماندگاری بیشتر مواد آرایشی بر روی پوست شده و به آن جلوه ای طبیعی و زیبا می بخشد.

آرایشی بهداشتی مارینا

فروش محصولات تخصصی پوست و مو

پاسخگوی مشتریان:۰۹۱۱۱۷۶۳۱۵۱ شیرمحمدلی

+ نوشته شده در  دوشنبه دهم فروردین ۱۳۸۸ساعت 13:57  توسط یوسف شیر  |